تائید
فروش مسکونیآپارتمان20متر/ ستارخان حبیب اللهی/ خوش نقشه

20متر/ ستارخان حبیب اللهی/ خوش نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
20
ساخت
1383
قیمت کل
1٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬500٬000 تومان
طبقه
زیرهمکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق.........

اپارتمان شیک و مجلل بسیار به قیمت

اپارتمان 20متر

4طبقه تک واحدی طبقه زیرهمکف

خوش نقشه بدون پرتی

پلان مهندسی و قابل چیدمان

صفر تا صد بازسازی شده

اتاق خواب تخت خور

سرویس ها مجزا

21سال ساخت

چسب خیابان ازادی

200ملیون رهن کامل که از مبلغ کل کسر می گردد

ادرس:بالای خیابان حبیب اللهی