تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه20متر مغازه/شاخه اصلی/سند تک برگ/تاپ لوکیشن

20متر مغازه/شاخه اصلی/سند تک برگ/تاپ لوکیشن

2 سال پیش در کرج

متراژ
20
ساخت
1399
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬500٬000 تومان
سند اداری
دارد
⭕موقعیت عالی برای سرمایه گذاری با کم ترین نقدینگی

⭕واحد های تجاری و مغازه ها در اندیشه رشد و سوددهی فوق العاده ای دارند

✅20 متر/چهار متر بر/کرکره برقی
✅فول دیزاین/شیشه میرال
✅تابلو کامپوزیت/تهاتر با ماشین دارد

⭕پاسخگویه سوالات شما برای امور ملکی
⭕خانم رجبی کارشناس تخصصی فروش ملک
⭕حتما تماس بگیرید