تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی210 متر زمین مسکونی سنددار

210 متر زمین مسکونی سنددار

1 سال پیش در طاهرگوراب

قیمت کل
690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬285٬000 تومان
_______ به نام خدا _________

♥️ درود بر هم میهنان عزیز ♥️

⚜⚜⚜⚜⚜املاک رنجبر ⚜⚜⚜⚜⚜

✅ متراژ زمین و کاربری : 210 مسکونی
✅ ابعاد و شکل زمین:مستطیلی کامل
✅ امتیازات : سر زمین
✅دیوارکشی و محصور شده : کامل
✅چشم انداز و منظره : جنگلی
✅فاصله تا آسفالت : 100 متر
✅عرض کوچه: 8 متر
✅مدارک مالکیت : سندمالکیت،استعلامات بنیاد مسکن و منابع طبیعی

✅موقعیت مکانی :اطراف طاهرگوراب
✅تخفیف جزئی پای معامله
_____

‼️زیر قیمت منطقه‼️

❇️فایلینگ قوی در محدوده غرب گیلان

✅ برای مشاوره و موارد مشابه با قیمت مناسب
تماس بگیرید.

با تشکر از دیوار