تائید
فروش مسکونیآپارتمان210 متر سعادت آباد 4پارکینگ ویودار بدون مشرف

210 متر سعادت آباد 4پارکینگ ویودار بدون مشرف

2 سال پیش در تهران

متراژ
210
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
50٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
238٬095٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
*به نام او *

واحد بدون مشرف دید شهر تهران و فضای سبز و کوهستان

ساختمان 5 ساله شخصی ساز لوکس

محله دنج و آرام و خوش دسترس

ساختمان 2 کله ورودی از لابی شیک

واحد 210 متری تک واحد با دید بی نظیر
شهر تهران و پارک بزرگ و مشجر

متریال برند

تراس بزرگ

انباری 10 متری

ظرفیت جای پارک 4 ماشین

مالک فروشنده واقعی

بازدیدی متفاوت را تجربه کنید

تردید مکن ، اینجا همان خانه مادریست....

مشاور امور ملکی: اصغری

املاک مادر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مادر

با علم تخصصی . تجربه 2دهه. صداقتی مادرانه. رویاهایتان را می سازیم.