تائید
فروش مسکونیآپارتمان210 متر فول مشاعات

210 متر فول مشاعات

1 سال پیش در تهران

متراژ
210
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
88٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
420٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
◀️⏪ حبیبی ⏩▶️
❌❌ مشاور تخصصی سازه های لاکچری ❌❌
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
بهترین فرعی مروارید➕برترین سازنده➕آرشیتکت تراز یک
2000 متر قواره شمالی
متریال سوپر لوکس اروپایی
پنجره های قدی با ارتفاع سقف 4 متر
تراس بزرگ قابل چیدمان
آشپزخانه فول فرنیش
اتاق خواب های بزرگ شامل یک مستر
مشاعات هتلینگ در خور تحسین
1000 متر لابی با ارتفاع 7 متر
تالار اجتماعات مبله با ظرفیت 300 نفر
املاک خانه ایران vip
تقاطع بلوار بهزاد و یادگار امام مجتمع تندیس
***********