تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی210 متر کلنگی محله زعفرانیه

210 متر کلنگی محله زعفرانیه

1 سال پیش در تهران

قیمت کل
82٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
390٬476٬000 تومان
☑️210 متر

☑️بر10 متر

☑️گذر 6 متر

☑️15 متر اصلاحی دارد

☑️پهنه r122

⚜️موارد مشابه موجود میباشد

⚜️⚜️مهدی بیگدلی ⚜️⚜️