تائید
فروش مسکونیآپارتمان210متر زعفرانیه+مشاعات هتلینگ+3جهت نور

210متر زعفرانیه+مشاعات هتلینگ+3جهت نور

2 سال پیش در تهران

متراژ
210
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
68٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
323٬809٬000 تومان
طبقه
6
زعفرانیه _فرعی اعیان نشین
✔️غرق در نور جنوب
️سالن یکدست بدون حتی ذره ای پرتی
️پنجره های تمام قد با چشم انداز سبز و زیبا
️تراس با ابعاد ایده آل+ویو رویایی
️2پارکینگ باکس سندی
➰️️کمیاب در کیفیت، بی رقیب در قیمت➰️
▪️ورودی مشجر با فضاسازی خیره کننده
▫️لابی وسیع با 2نشیمن مجزا
▪️سالن اجتماعات
▫️سالن ورزش مجهز
▪️مجموعه آبی فعال
▫️روف گاردن با دید360درجه
⭕️فرصتی طلایی جهت خرید با قیمت مناسب
⭕️مالک منعطف و فروشنده واقعی حس خوب خرید را با ما تجربه کنید .
مشاور شما :پرنیان