تائید
فروش مسکونیآپارتمان210متر سهیل/2پارکینگ/تک واحدی

210متر سهیل/2پارکینگ/تک واحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
210
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
29٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
142٬142٬000 تومان
طبقه
1
بالکن
دارد
210متر
3خواب(1مستر)
تمامی فضاها نور مستقیم
پلان تفکیک
ورودی لابی
2 تراس
2 پارکینگ ( به صورت باکس)
6متر تراس کاربردی
.
.
.
.
.
سرکار خانم قدیمی
دپارتمان بزرگ املاک نگین ( شعبه اندرزگو)