تائید
فروش مسکونیآپارتمان211متر 3خواب * کلیدنخورده * جردن

211متر 3خواب * کلیدنخورده * جردن

15 ساعت پیش در جردن

متراژ
211
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏61,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏290,047,000 تومان
طبقه
1
❌فایل اختصاصی❌
طبقه اول و چهارم موجود
لابی مجلل
2پارکینگ سندی باکس
کلیدنخورده
سند شخص بدون ریشه آماده انتقال
فروشنده واقعی

✅جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید✅️
مشاور * سینا گلریز *