تائید
فروش مسکونیآپارتمان212 متری/فرهنگ دونبش/خوش

212 متری/فرهنگ دونبش/خوش

1 سال پیش در مشهد

متراژ
212
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬603٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
لوکیشن:بلوار دانشجو بین معلم و فرهنگ/ لوکیشن عالی

✨خرید این واحد پیشنهاد میشه علاوه بر اینکه پک کامل خریدِ اُفت قیمتشم کرده✨

✔️✔️تنها واحد با عرض حدودا 10 متر و سند*ملکی* در منطقه دانشجو✔️✔️

✅212متر تک واحدی شخصی ساز/جای پارک سه ماشین خصوصی برای همین واحد
✅دونبش پنجره ها قدی دور تا دور واحد«آفتابگیر شدیدا»
✅سه خواب بزرگ 18-20-12 متری با فضای کمد در هر اتاق
☑️یک خواب مستر و کلوزت روم
☑️10متر تراس قابل چیدمان آب برق گاز موجود در تراس/با ویو
☑️سرمایش 5 دستگاه اسپیلت علاوه بر اسپیلت کولر آبی فن آکسیال بدون تسمه
✅گرمایش رادیاتور و پکیج ها برند لورچ
✅نما سنگ سوپر عباس آباد پرکار نورپردازی خوشگل در نما

✔️✔️قابل تهاتر با واحد کوچکتر تا سقف 5 میلیارد تومان و دریافت الباقی مبلغ سرانه✔️✔️