ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
214 متر/ تک واحد/دو پارکینگ /ایده آل پسند
214 متر/ تک واحد/دو پارکینگ /ایده آل پسند
1 سال پیش در اهواز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
214
ساخت
1396
اتاق
4
قیمت کل
6٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬504٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
⭕توجه توجه توجه⭕
با نقدینگی 5 میلیارد خرید خود را شروع کنید
و مابقی پرداخت شما تا تحویل 1/200
و 1 میلیارد برای سند
مبلغ هر متر 34 میلیون محاسبه می شود
و مبلغ کل این واحد 7 میلیارد و و پنجاه میلیون می باشد
در حال حاضر واحد 900 رهن داده شده
دو پلن تفکیکی ایده آل
دو آشپزخانه مجژا
4 خواب متفاوت
2 لاندری برای دو حمام
و دو کلوزت برای دو خواب
و................
این بخشی از این مشخصات این است
شما یک تماس با ما فاصله دارید
مشاور شما باوی
با مدیریت امور قراردادها آقای کیانی
آدرس دفتر مرکزی
کیان آباد خیابان اصلی یک نبش 3 غربی
املاک باما کد4010
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مهدی باوی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت