تائید
فروش مسکونیآپارتمان215 متر 3 خواب قیطریه تاپ لوکیشن

215 متر 3 خواب قیطریه تاپ لوکیشن

1 سال پیش در تهران

متراژ
215
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
66٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
306٬976٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️قیطریه تاپ لوکیشن روبه روی پارک⚜️⚜️
✅️ 215 متر سه خواب دو خواب مستر
✅️ 5 طبقه تک واحدی
✅️ متریال برند ، سازه مهندسی
✅️ 2 پارکینگ سندی
✅️ مشاعات آبی فول
✅️ تراس قابل چیدمان
✅️ ملک دو نبش ، غرق در نور ، پنجره ها قدی و ...
✅️موارد متفاوت متناسب با بودجه شما موجود است

✅️ حیاتی مشاور تخصصی منطقه
✅️ تماس تا 23