تائید
فروش مسکونیآپارتمان215 متر آپارتمان فرشته / ویو ابدی

215 متر آپارتمان فرشته / ویو ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
215
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
55٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
255٬813٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
11
✨مجتمعی تک واحدی در مکانی دنج و مشجر
✨با مشاعات کامل بی نظیر
✨سه خواب بزرگ دو مستر
✨آشپزخانه نیمه فرنیش بوش آلمان
✨تراس بزرگ قابل چیدمان
✨پنجره های بزرگ با نورگیر عالی و بسیار دلباز
✨پلن تفکیکی ، بسیار خوش نقشه
✨پذیرایی بزرگ بدون پرتی
✨استخر سونا جکوزی
✨سالن اجتماعات
✨سالن بدنسازی
✨لابی مبله و سرایدار مقیم
✨2 پارکینگ سندی
✨سند تک برگ آماده
✨امکان رهن 7 میلیارد
✨زمانی املاک دیپلمات
✨جهت اطلاعات بیشتر و موارد مشابه در منطقه یک با ما در ارتباط باشید