تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا216 متر ویلا تریبلکس سنددار ابدی

216 متر ویلا تریبلکس سنددار ابدی

1 سال پیش در نوشهر

متراژ
320
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬925٬000 تومان
متراژ زمین
216
موتورخانه
216 متر ویلا شهرکی

@Villaye.shomalli