تائید
فروش مسکونیآپارتمان220 متر شخصی ساز دو پارکینگ سندی

220 متر شخصی ساز دو پارکینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
220
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
24٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬000٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خالق هستی
سلیمی جهرمی
فرعی عالی و قوی
220 متر
********* سالن پرده خور **********
کف سنگ دهبید 60*60 کابینت MDF گاز رومیزی
******** دو پارکینگ سندی باکس **********
انباری بالکن آسانسور
********* شخصی ساز **********
فروشنده واقعی
###############
رامین شمالی
240 متر چهار خوابه
دو پارکینگ
تک واحدی
بیست و شش میلیارد و هفتصد میلیون تومان

بورس تک واحدی نوساز و چند ساله در منطقه پنج

********** مشاور شما: اشراقی **********