تائید
فروش مسکونیآپارتمان220متر/سه خواب اول سروش مستر لابی مینی چیلر اعیونی

220متر/سه خواب اول سروش مستر لابی مینی چیلر اعیونی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
220
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
18٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
82٬727٬000 تومان
طبقه
4
سلام و درود فراوان

آپارتمان فروشی صفر فول واقع در ابتدای جلال نزدیک وکیل آباد

کار فوق العاده قوی از سازنده برند منطقه

متریال درجه یک روز اروپا

نما سنگ سوپر عباس آباد با طراحی بینظیر

مشاعات سوپرلاکچری دارای لابی وسیع و مبله

آسانسور 12 نفره موتور ایتالیایی درب هتلی

دربها و کمدها و کابینت ها تمام چوب

کف واحد سنگ اسلب 3*2 ازنا سوپر با اجرای تمیز

طراحی داخلی به سبک نئوکلاسیک

شیرآلات توکار برند کلار

فرنگی ها والهنگ

دارای نشیمن خصوصی و عمومی

دارای مطبخ و لاندری

تراس بزرگ فضاسازی شده با چشم انداز عالی به محیط

سیستم برق هوشمند فول

سه خواب بزرگ همگی مستر

بدون یک سانت پرت

بازدید = پسند !!!

مشاور شما حسن پور