ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
220متر نوساز/2پارکینگ باکس/نورگیر /فروشنده
220متر نوساز/2پارکینگ باکس/نورگیر /فروشنده
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
220
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
37٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
170٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
✅️220متر با دسترسی عالی خوش قیمت و فروشنده واقعی
☑️3خواب 1خواب مستر
نوساز
☑️معماری پروژه : مهندس غلام پور
ساختمان کلاسیک
☑️7طبقه دو واحدی بدون دیوار مشترک
طبقه 4
✅️مشاعات
2 پارکینگ سندی باکس
پارکینگ مهمان
لابی مبله
سالن اجتماعات
سرایدار مقیم
☑️کابینت تمام چوب با یراق درجه یک ترک ممبران
☑️پنجره دو جداره با پرفیل و یراق درجه یک ترک
☑️متریال درجه یک
⭕️سند شخصی و فاقد ریشه بنیادی
✅️جهت مشاوره و ارائه ی موارد متناسب با سلیقه شما در لوکیشن های فرشته ، زعفرانیه ، ولنجک و محمودیه در خدمت شما هستم؛
پیام مینا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.