تائید
فروش مسکونیآپارتمان224متر زعفرانیه/3خواب/فول بازسازی/2پارکینگ

224متر زعفرانیه/3خواب/فول بازسازی/2پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
224
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
45٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬892٬000 تومان
طبقه
3
224متر 3خواب بزرگ
4طبقه تک واحدی طبقه 3
تاپ لکیشن زعفرانیه
نور گیر شمال جنوب
2پارکینگ سندی
صفر تا 100 باز سازی شده
سونا،جکوزی
سرایدار مقیم
تخفیف پای معامله