تائید
فروش مسکونیآپارتمان225 متر / سند آماده / تک واحدی / تهاتر

225 متر / سند آماده / تک واحدی / تهاتر

1 سال پیش در مشهد

متراژ
225
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬333٬000 تومان
طبقه
5
با سلام و احترام

⚜️ آرشیو کاملی از آپارتمان های تک واحدی الهیه
⚜️ امکان تهاتر با آپارتمان و ملک تجاری و زمین

✅️ بهترین متریال منطقه 12
✅️ نما و مشاعات بسیار مدرن و خاص
✅️ سازه مهندسی ساز و بی نقص
✅️ دارای فضای مخصوصی نشیمن و پذیرایی بسیار بزرگ و یکدست
✅️ آشپزخانه بزرگ با طراحی مطبخ
✅️ کلوزت روم و سرویس مستر تکمیل 24 متری

☎️ جهت بازدید همین حالا تماس بگیرید

⭐️ راهنما و کارشناس امور ملکی : صالحی