تائید
فروش مسکونیآپارتمان225 متر سه خواب/تک واحدی/شمالی جنوبی/تاچارا

225 متر سه خواب/تک واحدی/شمالی جنوبی/تاچارا

1 سال پیش در شیراز

متراژ
225
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬977٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
درود

واحد سه خواب

واقع در کوچه های زوج تاچارا

کوچه بن بست،دنج و آرام

دسترسی عالی به پل معالی اباد و خیابان های اصلی بدون ترافیک

مشاور ملکی شما در منطقه