تائید
فروش مسکونیآپارتمان225 متری خوش نقشه. تاپ لوکیشن قیطریه

225 متری خوش نقشه. تاپ لوکیشن قیطریه

1 سال پیش در تهران

متراژ
225
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
41٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
184٬444٬000 تومان
طبقه
2
✅خرید ملک ارزشمند در هر زمان یک خرید موفق است✅

✅فول نوسازی شده با بهترین متریال
✅دارای تی وی روم بزرگ
✅سالن بدون پرتی رو به آفتاب
✅کاملا خوش نقشه و مهندسی ساز
✅لابی و سرایداری مقیم
✅تاپ لوکیشن قیطریه

✅لطفا جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر و فایلهای دیگر با من تماس بگیرید؛✅
همچنین جهت مشاهده یکجا تمامی آگهی ها و اطلاعات املاک، به صفحه آژانس املاک دیپلمات فرمانیه در متن آگهی مراجعه نمایید.

✅اعتماد شما آغاز تعهد ماست
✅کارشناس و مشاور امین شما. شکیبا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دیپلمات فرمانیه

کلیک کنید یا تماس بگیرید؛ما همه چیز را انجام میدهیم.