ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
230 متر / 4 خواب / بلوارجلال ، فرهنگ
230 متر / 4 خواب / بلوارجلال ، فرهنگ
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
230
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
18٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
82٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️درود فراوان
✅️گلچینی از برترین آپارتمانهای منطقه 11
◀️ملک بسیارخوش قواره (عرض14) در تاپ لوکیشن منطقه
✅️محله جلال آل احمد_بلوار سروش(فرهنگ)
230متر 4خواب
صفر آماده تحویل
6 طبقه 6 واحد
کف اسلب و کابینت چوب پلی ارتان
پنجره ها ترمال بریک آکپا و رویه اسلب
شیرآلات kwc توکار و سیستم تهویه داکت اسپیلت lg اینورتر
◀️گل طبقات ساختمان ( آخرین طبقه )▶️
230متری 4خواب جلال3 فول متریال وارداتی فی 23م
235متری 4خواب اوایل هاشمیه فول متریال فی17م
350متری 4خواب اوایل مدرس متریال سجاد فی38م
〽️موارد متعدد از امامت تا دانشجو_وکیل آباد تا آموزگار
✅️گلچینی از برترین آپارتمانهای منطقه 11
⚜️مشاور تخصصی منطقه 11 ⬅️ شم آبادی
⚜️ساعت تماس : 8 الی 15 و 17 الی 23
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت