تائید
فروش مسکونیآپارتمان230 متر اندرزگو وطن پور

230 متر اندرزگو وطن پور

2 سال پیش در تهران

متراژ
230
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
75٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
330٬000٬000 تومان
طبقه
4

▪️کف سنگ اسلب
▪️3 خواب 2 خواب مستر
▪️ارتفاع سقف 3/80

2 لاین آسانسور مجزا
مشاعات:
▪️روف گاردن زیبا
▪️لابی زیبا
▪️لابی من 24 ساعته
▪️استخر سونا جکوزی
▪️سالن ورزش (GYM)
▪️سالن اجتماعات

مشاور شما: میثم بیگدلی

⚜️واحدهای لوکس منطقه را از ما بخواهید⚜️