ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
230 متر/برج باغ رویال کلاسیک همیلا
230 متر/برج باغ رویال کلاسیک همیلا
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
230
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
50٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
217٬391٬000 تومان
طبقه
7
به نام یگانه معمار هستی
تنها واحد باقیمانده از برند ترین برج باغ همیلا
230 متر
کلید نخورده
3 خواب بزرگ
سالن سراسر پنجره قدی
غرق نور
ویو ابدی بدون مشرف تا خلیج فارس
بالکن تجهیز شده
3 بالکن مجزا
آشپزخانه نیمه فرنیش
لابی شیک و مجلل و مبله بهمراه لابی من 24 ساعته
تیم حفاظتی آموزش دیده
سالن مهد کودک
سالن بیلیارد
500 متر سالن اجتماعات مبله و تجهیز شده
2 پارکینگ سندی باکس
جاده تندرستی
بازدید هر ساعت از شبانه روز
هماهنگی بازدید:
*********** آرش
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت