تائید
فروش مسکونیآپارتمان230 متر // تکواحدی // حاشیه گلایل فول بازسازی

230 متر // تکواحدی // حاشیه گلایل فول بازسازی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
230
ساخت
1393
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬782٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
◼️◾️▪️ مسکن هاشمی ▪️◾️◼️

جزئیات آپارتمان :

✅️سند آماده

✅️230 متر

✅️3 خواب

✅️تکواحدی

✅️شمالی سر جلو

✅️پذیرایی تفکیک شده

✅️تراس بزرگ قابل چیدمان

✅️فول بازسازی صفر تا صد واقعی

✅️سجاد حاشیه گلایل کوچه 30 متری

✅️عرصه زمین ارزشمند 660 متر متراژ زمین

✅️قابلیت تهاتر با واحد تا حدود 8 میلیارد تومان .

⚜️جزئیات بیشتر و بازدید ملک تماس بگیرید .⚜️