تائید
فروش مسکونیآپارتمان230متر 3خواب /سازه مدرن/ تاپ لوکیشن سعادت آباد

230متر 3خواب /سازه مدرن/ تاپ لوکیشن سعادت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
230
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
68٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
295٬652٬000 تومان
طبقه
5
✳️ فروش یک واحد 230 متری در لوکیشن برتر سعادت آباد

✳️کاری از سازنده معتبر و برند منطقه یک و دو تهران

✳️ 600 متر لابی فرنیش شده با ارتفاع سقف 7 متر+ کافی شاپ

✔ منتخبی از برندهای روز و ژورنالی اروپا :
Miele / Cleaf / Hafele / Blum / Villeroy & Boch / Bocchi / wittur / century...

* واحدها مجهز به سیستم هوشمند Home Automation

-سالن سینما مجهز و بروز

- استخر سونا جکوزی + استخر کودک مجزا

- سالن Gym مجهز به دستگاه های ورزشی روز دنیا+سالن game و بیلیارد

- سالن اجتماعات با ظرفیت 300 نفر و ارتفاع سقف 5 متر

- 700 متر روف گاردن همراه با آلاچیق چهار فصل با چشم انداز ابدی شهر

⛔️ عالی برای سرمایه گذاری