230متر 3خواب کلید نخورده / طراحی مدرن / فول مشاعات
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
230
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
59٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
256٬521٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جنس کف
سنگ
تعداد کل طبقات
5
به نام خالق هستی.
⚜واحدی لوکس در فرعی دنج و اصیل فرمانیه.⚜
______________________________________________
✅ 230 متر 3 خواب / کلید نخورده.
✅ تک واحدی در بهترین طبقه.
✅ پلان تفکیک شده بدون یک سانت پرتی.
✅ طراحی مدرن با متریال درجه یک.
✅ سالن نورگیر از جنوب / اتاقها دارای نور مستقیم.
✅ دارای تراس قابل چیدمان.
✅ مستر روم / لاندری / نشیمن مجزا.
✅ 2 پارکینگ سندی.
〽️املاک بزرگ نگین *شعبه اندرزگو*.〽️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.