تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی230متر باغ باغچه/سهمیه آب/برق/سند تکمیل

230متر باغ باغچه/سهمیه آب/برق/سند تکمیل

1 سال پیش در شهریار

قیمت کل
410٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬782٬000 تومان
230متر زمین نقلی
حاجیلو