تائید
فروش مسکونیآپارتمان230متر3خواب صفر2رویال مستر ملک آباد

230متر3خواب صفر2رویال مستر ملک آباد

1 سال پیش در مشهد

متراژ
230
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
24٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬000٬000 تومان
طبقه
3
درود بر شما
لطفا قبول زحمت فرمایید
تماس فقط و فقط
✅230متر
✅3خواب
✅2رویال مستر
✅طبقه3
✅انباری
✅2تراس کاربردی
✅کلید موجود است
✅موارد مشابه و صفر موجود است است
⛔⛔⛔همکاری ندارم⛔⛔⛔
مسکن هاشمی
بین هاشمیه27و29
مشاور امین و تخصصی شما در منطقه
محمد مهدی روشن