231 متر 4 خ ، 100 متر قدرالسهم ، تک واحد 2 پارکینگ
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
231
ساخت
1380
اتاق
4
قیمت کل
26٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬718٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
جردن ، ولیعصر
231 متر 4 خواب با پلان تفکیکی
5 طبقه تک واحدی طبقه سوم
500 متر زمین و 100 متر قدرالسهم
2 پارکینگ سندی ، انباری ، آسانسور
بهترین فرصت برای خرید به قیمت پارسال
سند تک برگ آماده انتقال به شخص
ملک شخصی میباشد...
بازدید با هماهنگی
مشاور شما : سروش ( املاک اعتماد )
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.