تائید
فروش مسکونیآپارتمان231 متر 4 خوابه ، 2 پارکینگ ، تک واحدی با قدرالسهم

231 متر 4 خوابه ، 2 پارکینگ ، تک واحدی با قدرالسهم

1 سال پیش در تهران

متراژ
231
ساخت
1383
اتاق
4
قیمت کل
26٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬419٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
دسترسی جردن ونک ولیعصر

231 متر 4 خوابه نور 2 جهت
تک واحدی ، طبقه سوم
2 پارکینگ انباری آسانسور
100 متر قدرالسهم در 500 متر زمین

مورد بسیار مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری
ورودی شیک ، مشاعات بازسازی شده
نقشه واحد تفکیکی و ساختمان مهندسی ساخت

مشاور شما : سروش