تائید
فروش مسکونیآپارتمان232 متر/ شاهگلی، ایلگلی ، سهند /دارای حیاط اختصاصی

232 متر/ شاهگلی، ایلگلی ، سهند /دارای حیاط اختصاصی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
232
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
12٬528٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
‏»»»»»»»»»»»»»»آذر ملک AZRMELK««««««««««««««

(بهترین ها را از ما بخواهید)

232 متر/ دارای حیاط اختصاصی
یک ساله / فول نصبیات
دیزاین شده با متریال درجه یک
▪️سالن پرده خور، بدون حتی یک سانت فضای پرت
▪️آشپزخانه با ابعاد استاندارد/ کابینت رومی

»»»»»»»اسماعیل مددی«««««««
آذر ملک: ولیعصر، فلکه بارنج، جنب بانک ملت، نبش کوچه خورشید، طبقه فوقانی اتوگالری لوتوس