تائید

233متر سوله اول شاندیز

1 سال پیش در مشهد

متراژ
233
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
4٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬171٬000 تومان

موارد مشابه موجود است

متراژ زمین 233متر

150 متر سوله

اتاق سرایداری

آب برق گاز

سند شش دانگ

آدرس دفتر اول شاندیز خیابان فرمانیه روبروی فرمانیه 4 املاک پرنده
غفاریان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارگزاری پرنده مقابل فرمانیه 4