تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا234 متر ویلایی دهقان ویلا دوم

234 متر ویلایی دهقان ویلا دوم

2 سال پیش در کرج

متراژ
120
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
15٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬239٬000 تومان
متراژ زمین
234

با سلام
234 متر شمالی بر 8
مناسب جهت ساخت
در بهترین لوکیشن دهقان ویلا دوم
جهت اطلاع از موارد مشابه جهت ساخت و مشارکت های موجود تماس بگیرید.

خانم آبیار

املاک کیا