تائید
فروش مسکونیآپارتمان234 متر ** چهار خواب ** 154 تهرانپارس

234 متر ** چهار خواب ** 154 تهرانپارس

2 سال پیش در تهران

متراژ
234
ساخت
1389
اتاق
4
قیمت کل
26٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
111٬111٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅غرق در نور ، موردی کمیاب در غربیها✅

_____________________________________

⚜️نگـین درخشان غربی های تـهرانپارس⚜️

234 متر زیر بنا ، سرتاسر پرده خور قدی بر 12

سرویس مستر ، آشپزخانه کثیف و نشیمن مجزا

مشاعات بسیار به روز و دارای سرایداری مقیم

دو پارکینگ سندی و یک مزاحم ، موقعیت عالی

متــریال درجه 1 ، سازنده ی بــنام منطقــه 1

_____________________________________

♦️ارائه ی مشاوره ی رایگان ملکی♦️
املاک بزرگ سام تهرانپارس