تائید
فروش مسکونیآپارتمان235 متر 4 خواب در صارمی ( مدرن )

235 متر 4 خواب در صارمی ( مدرن )

1 سال پیش در مشهد

متراژ
235
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
16٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬936٬000 تومان
طبقه
4
با سلام

235 متر
4 خواب

موارد مشابه موجود است