تائید
فروش مسکونیآپارتمان236 متر 2 پارکینگ تکواحدی مشاعات ابی هروی

236 متر 2 پارکینگ تکواحدی مشاعات ابی هروی

2 سال پیش در تهران

متراژ
236
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
26٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬593٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
◼️ املاک بزرگ ماکان ◼️
بزرگترین املاک منطقه

♦️ 236 متر/تک واحدی

♦️ 3 خواب بزرگ / 1 خواب مستر

♦️ 2 پارکینگ باکس

♦️ 2 انباری بزرگ / 50 متر

♦️ بالکن بزرگ قابل چیدمان

♦️ استخر سونا جکوزی

♦️ نور شمال و جوب

♦️ ویو ابدی رو به پارک

♦️ تاپ لوکیشن
____________________________________
◼️مشاور شما:مهندس حمیدی◼️