ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
237 متر تک واحدی لاکچری / فاز 2
237 متر تک واحدی لاکچری / فاز 2
2 روز پیش در مهرشهر - فاز ۲
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
237
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
53,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
223,628,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
واحد 237 متری – لاکچری و خاص
مهرشهر – فاز 2 مهرشهر
ساختمان:
· فقط 4 واحدی (بسیار خلوت و آرام)
· تک واحدی در هر طبقه (حریم خصوصی کامل)
· طبقه سوم
---
✅ امکانات واحد:
· تراس بزرگ و قابل چیدمان
· سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت (یکدست و شیک)
---
برای هماهنگی بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت