تائید
فروش مسکونیآپارتمان238متر نیاوران سوپر لوکس تراس بزرگ

238متر نیاوران سوپر لوکس تراس بزرگ

19 ساعت پیش در نیاوران

متراژ
238
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏142,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏596,638,000 تومان
طبقه
5
⭐️نیاوران

‼️اعیان نشین‼️

✅️238متر 3خواب مستر
✅️6طبقه دو واحدی پاگرد مجزا
✅️طبقه ی پنجم
☑️همه ی نورها مستقیم بدون پاسیو
☑️پلان مهندسی
☑️تراس بزرگ 15متری با دید ابدی شهر
✅️بدون مشرف
✅️لابی مجلل مبله
✅️مشاعات آبی فعال
⚠️تیم خدماتی 24ساعته
☑️روف گاردن دیزایین شده با فلاور باکس های متنوع
و توضیحات شنیدینی دیگر...

❌️فایل شخصی کلید در اختیار❌️

⬇️جهت بازدید و کسب اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید⬇️