تائید
فروش مسکونیآپارتمان240 متر (کلاسیک)

240 متر (کلاسیک)

1 سال پیش در تهران

متراژ
240
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
78٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
325٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
سازه ای منحصر به فرد شخصی ساز
معماری کلاسیک

مشاعات هتلینگ:
استخر
سونا
جکوزی
روف گاردن 4فصل
سالن اجتماعات
حیات خلوت

نقشه کاملا مهندسی شده

خاص مشکل پسندان

✅فینیشینگ فوقالعاده

3 پارکینگ باکس

-درب آسانسور اختصاصی

-لابی ، لابی من ، استخر ، روف

- دید و ویو چهار طرف

-آشپزخانه فول فرنیش بوش آلمان
( یخچال اورسایز، فر ,دستگاه قهوه ، ماشین ظرفشویی، واین کولر)

تراس های قابل چیدمان
( پنجره های ترمال برک با ارتفاع 2/70 ، ترموود )

- سیستم BMS ( خانه هوشمند با قابلیت کنترل تمام سیستم های الکتریکی و الکترونیکی ،گرمایش ، سرمایش ، دستگیره هوشمند ، آبیاری قطره ایی ، پرده ها ،سیستم صوتی ، Lighting هوشمند ، اعلام سرفت ، روشنایی )
کف سنگ اسلب 2 در 2 متر

- سرویس بهداشتی و شیرآلات آلمانی Villerroy_Boch
‏, Hans Grohe , Bocchi

ارتفاع درب ها 2/70

- طراحی پرده های موتوردار با شیدهای اسکرین ( با قابلیت جلوگیری از تابش نور با حفظ ویو پنجره ها )

کارشناس فروش :
شاهرخ افسر**************