تائید
فروش مسکونیآپارتمان240متر/3خواب/تک واحدی/2پارکینگ باکس/لوکیشن

240متر/3خواب/تک واحدی/2پارکینگ باکس/لوکیشن

2 سال پیش در تهران

متراژ
240
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
43٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
179٬166٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آپارتمانی خواستنی و خاص در شمیران
تاپ لوکیشن نیاوران
گذر عریض و دنج و مشجر

آپارتمان 240 متر
5 طبقه/تک واحدی
طبقه پنجم
3 خواب/یک مستر
پلن تفکیکی
سالن پذیرایی بزرگ
ویو ابدی به سمت شهر و کوه
4 طرف نورگیر (آکواریوم)
2 بالکن قابل چیدمان
2 پارکینگ باکس
انباری بزرگ(9 متر)
مشاعات آبی
ورودی لابی کوچک

به شما خریدار گرامی پیشنهاد میکنم بازدید از این آپارتمان را از دست ندهید.
.. شنیدن کی بود مانند دیدن..

مشاور امین شما؛ نریمانی
بزرگ املاک شایگان/شعبه فرمانیه

متنوع ترین و بروزترین فایلینگ فروش آپارتمان در منطقه شمیرانات
جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آپارتمان و موارد مشابه دیگر لطفا تماس بگیرید.