تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی240متر زمین درمنطقه برند تله کابین شهرزیبا رامسر

240متر زمین درمنطقه برند تله کابین شهرزیبا رامسر

1 سال پیش در رامسر

قیمت کل
6٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬916٬000 تومان
.......... مشاورین املاک سینا رامسر...........
✴️✴️جهت ارائه فایلهای اجاره وفروش به قیمت رسیده با مشاورین خود در املاک سینا تماس بگیریید.
✴️✴️یه سرمایه گذاری استثنایی و100درصد قابل توجیه
✴️✴️با خرید ازاملاک ما اول پول خود را بیمه و سپس سرمایه گذاری کنید
♦️ملک یا زمین رویایی شما در اندیشه ماست
♨️فروش زمین 240متر مربع سفید تمشک
♨️همراه با بنای قدیمی
♨️کاربری مسکونی
♨️دارای مدارک تکمیل و بنچاق قدیمی
♨️امتیاز آب و برق و گاز و تلفن
♨️بر خیابان آسفالت و گذر 12 متری
♨️هستیم با افتخاربرای خرید ویلای رویایی و زمین در کنارتان
♨️قیمت 6 میلیارد و 700 میلیون تومان
♨️جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرد
♨️بروزترین فایلینگ در رامسر
♨️خرید و فروش اپارتمان. ویلایی . باغ و باغ ویلا رهن واجاره....
♨️خدمات ما به شما همراهان عزیز و همیشگی:
♨️کارشناسی ملک قبل از خرید
♨️مشاوره در امر خرید و سرمایه گذرای و مشارکت در ساخت
♨️تهاتر—فروش—خرید
♨️گرفتن کلیه استعلامات ملک قبل از خرید
⛔⛔ لطفا همکاران عزیز تماس نگیرید⛔⛔
✅برای دریافت اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید✅
⚪⚫⚪آذرهوش هستم املاک سینا⚪⚫⚪