تائید
فروش مسکونیآپارتمان240متر/ویو 360 کامل/

240متر/ویو 360 کامل/

1 سال پیش در تهران

متراژ
240
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
80٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
333٬333٬000 تومان
طبقه
10
پروژه مدرن از سازنده بنام شمیرانات

ویو 360درجه ابدی با پنجره هایه تمام قدی

متریال:

HANSGEROHE

BOSCH

ENZO
هر 3 خواب مستر

3 پارکینگ سندی باکس

مشاعات:

✅استخر

✅سونا

✅جکوزی

✅اتاق بازی کودک

✅سالن اجتماعات

✅سالن اسکواش و سینما

500متر لابی مبله با ارتفاع سقف 7 متر
✅لابی من 24 ساعته

✅تاسیسات مقیم در مجموعه

✅سرایدار مقیم

✅فول فرنیش Bosch

✅پلان تفکیکی

✅واحد کلید نخورده

از اولین تماس تا آخرین امضا در کنار شما خواهیم بود

کارشناس امور ملکی :امیرمهدی منافی

مسکن دیپلمات زعفرانیه

از اولین تماس تا اخرین امضا