تائید
فروش مسکونیآپارتمان243متر با 40متر انباری مجموع 280متر

243متر با 40متر انباری مجموع 280متر

1 سال پیش در تهران

متراژ
243
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
30٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬456٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
◾◾◾‏املاک بزرگ ماکان◾◾◾
◾◾بزرگترین املاک منطقه◾◾
◾پاسداران ضلع جنوب شرقی میدان هروی ◾

◾243متر◾
◾سه خواب◾
0 ◾تک واحدی◾
9 ◾لوکیشن خوب◾
1 ◾2باکس پارکینگ◾
2 ◾محله دنج نزدیک پارک صدف◾

◾استخر سونا جکوزی ◾
2 ◾دریای نور◾ 912
1 ◾فایل شخصی◾
1 ◾بازدید با هماهنگی◾ 10
◾آسانسور◾

7 ◾بالکن کاربردی◾
7 ◾مناسب مشکل پسندان◾ 70

2 ◾محوطه سازی و مشجر◾
8 ◾ملک آماده انتقال سند◾ 950
◾لطفا مصرف کننده تماس بگیرد◾
◾اماده انتقال◾

◾موارد مشابه برای فروش و معاوضه◾

◾◾مشاور شما◾◾
◾زرنگار◾
◾سوهانی◾
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیر زرنگار 09122117728