تائید
فروش مسکونیآپارتمان245متر/نوساز/محدوده بازار

245متر/نوساز/محدوده بازار

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
245
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬918٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام
✅✅فرصت خرید واحد متراژ بالا فرا رسیده ✅✅

✅واحد 245 متری

✅در محدوده بازار بندرعباس

✅منطقه کاملا مسکونی

✅محدوده رو به رشد

✅کوچه عریض

✅سازه جنوبی

✅سازنده منصف و خوش سلیقه

✅نما و مشاعات سنگ سوپر لوکس عباس آباد

✅پارکینگ بزرگ جادار بهمراه حیاط و فضای سبز دلباز

✅خوش نقشه بدون پرتی

✅آشپزخانه تمیز و کثیف

✅سرامیک 1/20

✅تی وی روم

✅اتاق خواب مستر

✅نورگیر فوق العاده

⚜️جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید⚜️

✅درصورت عدم پاسخگویی پیامک بگذارید در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود

⚜️⚜️⚜️بانک اطلاعات ملکی دی مرکزی⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️⚜️خیابان دانشگاه جنب دانشگاه 3⚜️⚜️⚜️

✅✅✅کارشناس فروش امور ملکی✅✅✅
⚜️⚜️⚜️⚜️مسعود چاری⚜️⚜️⚜️⚜️