تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا250 متر تجاری/ بر 10 متر / حاشیه وکیل آباد

250 متر تجاری/ بر 10 متر / حاشیه وکیل آباد

10 ماه پیش در آزادشهر

متراژ
120
ساخت
1398
متراژ زمین
250
قیمت کل
67٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
268٬000٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خالق زیباترین آفرینش هستی

⚜️250 متر با بر 10 متر
⚜️حاشیه وکیل آباد / مسیر رفت
⚜️70 متر تجاری آستانه و شهرداری
⚜️تهاتر با ماشین و واحد و مغازه تا 25 میلیارد
مابقی نقد

✅نجاتی هستم مشاور شما در امور ملکی
✅مسکن آرکا
✅نبش معلم 1