تائید
فروش مسکونیآپارتمان250 متری تک واحدی با چشم انداز ابدی باغ

250 متری تک واحدی با چشم انداز ابدی باغ

1 سال پیش در شیراز

متراژ
250
ساخت
1403
قیمت کل
27٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬000٬000 تومان
طبقه
3
داکت اسپلیت
آپارتمان 3 خواب 250 متری تک واحدی
فروش به صورت تکمیل فول فرنیش
بهتریت سیستم هوشمند دنیا KNX با پنل های آلمانی
سقف ها MDf به جای کناف
شیرالات تو کار Just Time
کابینت های ترک ضد لک
آشپزخانه دارای مطبخ
روف گاردن
آسانسور ایتالیایی 8 نفره با ارتفاع سقف 2/70
بهترین برند درب ضد سرقت DORKA

به دلیل شخصی ساز بودن تمامی متریال ها برند خارجی میباشند و با وسواس انتخاب شده اند.

به علت مهجرت فروش فقط نقدی