تائید
فروش مسکونیآپارتمان250متر/تک واحدی/مدرن/3مستر/فرمانیه

250متر/تک واحدی/مدرن/3مستر/فرمانیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
250
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
46٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
184٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⛔شانس فقط یک بار اتفاق می افتد⛔

♠️♦️فروش آپارتمان مدرن در فرمانیه، جای دنج مناسب سرمایه گذاری و سکونت♠️♦️

♦️مشخصات ساختمان♦️

⚜250متر تک واحدی واقع در لوکیشن خوب فرمانیه در منطقه ای کم رفت و آمد
⚜3خواب (3خواب مستر)
⚜طبقه اول روی لابی
⚜سالن های تفکیکی بدون یک سانت پرتی و آفتابگیر به همراه تراسی بزرگ و قابل چیدمان با دید و ویو دل انگیز و مشجر
⚜آشپزخانه بزرگ و جادار

♦️مشاعات♦️

⭐استخر، سونا و جکوزی
⭐2 پارکینگ سندی باکس
⭐حیاط بسیار زیبا و مشجر
⭐سرایدار مقیم و امنیت بالا توسط دوربین های مداربسته

     ((((((سند تگ برگ شخصی و بدون ریشه))))))
               ⭐فایل کاملا شخصی میباشد⭐
              
    ✅ مشاوره رایگان از ساعت 7 صبح تا 12 شب ✅
⚠️مشاور تخصصی امور ملکی در تمامی مناطق شمیرانات ⚠️

             ⚜خانم مسیحا هستم⚜
          ↙️املاک شایگان شعبه فرمانیه↘️