تائید
فروش مسکونیآپارتمان250متر/ مدرن بدون مشابه/ لوکیشن اعیانی

250متر/ مدرن بدون مشابه/ لوکیشن اعیانی

1 سال پیش در تهران

متراژ
250
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
77٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
308٬000٬000 تومان
طبقه
4
250متر/سه خواب/
پلان مهندسی و بی نقص
آرشیتکت مطرح تهران
تراس وسیع با قابلیت چیدمان
پنجره ها کف تا سقف
3پارکینگ سندی

➕3لاین آسانسور wittur
➕فول فرنیش Bosch
➕شیرآلات Hansgrohe
➕سرویس ها Totto و Geberit

⭕️مشاعات کامل شامل:
⭕️لابی با ارتفاع سقف 7 متر
⭕️سالن اجتماعات با دسترسی به حیاط "Back yard"
⭕️سالن ورزش مجهز - روف گاردن دیدنی
⭕️استخر سونا و جکوزی

✔بهترین انتخاب از هر نظر✔