تائید
فروش مسکونیآپارتمان250متر/کلیدنخورده/گلستان/تهاتر/نقد

250متر/کلیدنخورده/گلستان/تهاتر/نقد

1 سال پیش در کرج

متراژ
250
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
33٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
135٬000٬000 تومان
طبقه
4
250متر
قابل تهاتر
با بهترین و لوکس ترین ها در خدمت شما هستیم
مشاورین املاک پلاک